Od dziś tj. 22 czerwca 2026 roku rusza na dobre w naszej parafii sezon turystyczny. Każdego dnia od godziny 10.00 do 17.00 nasza zabytkowa Cerkiew p.w. Podwyższenia Krzyża Pańskiego będzie udostępniona dla zwiedzających. Zapraszamy wszystkich, pielgrzymów, turystów, grupy zorganizowane, rodziny i osoby indywidualne.
W świątyni można kupić świecę intencyjną, zostawić karteczkę z prośbą o modlitwę oraz nabyć wiele pamiątek. Wszystkie ofiary są cegiełką na utrzymanie Cerkwi. Do zobaczenia!!!



