Pielgrzymka do Monasteru w Jabłecznej

Pielgrzymka do Monasteru w Jabłecznej - 24 czerwca 2026

Pielgrzymką autokarową do Monasteru Św. Onufrego w Jabłecznej rozpoczęliśmy nowy sezon pielgrzymkowy. To wyjątkowe, wymodlone święte miejsce przyciąga niczym magnes tysiące pątników. My jesteśmy jednymi z nich. Rokrocznie śpieszymy do Św. Abby Onufrego, by zaczerpnąć obficie Łask Darów Ducha Świętego.

Dziękuję wszystkim pielgrzymom za wspólny trud modlitewny. I do następnego wyjazdu.

ks. Jarosław Ciełuszecki