Spotkanie choinkowe dla dzieci

Spotkanie choinkowe dla dzieci

W niedzielę 14 stycznia 2024 roku, w prawosławny Nowy Rok wg kalendarza juliańskiego, Parafia Prawosławna w Narwi zorganizowała spotkanie choinkowe dla dzieci i młodzieży. Na parafialną „choinkę” przybyły licznie dzieci, a także ich rodzice, a nawet dziadkowie, aby wspólnie ze swoimi pociechami uczestniczyć w zabawie choinkowej. Spotkanie odbyło się w domu parafialnym, a wszystkich przybyłych serdecznie powitał proboszcz parafii w Narwi ks. Michał Dudicz.

Na spotkaniu wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Narwi, przygotowani pod kierunkiem Pani Ewy Alimowskiej i Pani Olgi Hewy, którzy zaprezentowali tradycyjne bożonarodzeniowe jasełka, a także śpiewali kolędy. Następnie rozpoczęła się choinkowa zabawa, prowadzona przez grupę animatorów. Były konkursy, gry, tańce, mnóstwo śmiechu, radości i dobrej zabawy. Oczywiście nie mogło też zabraknąć Świętego Mikołaja. Przybył on na „choinkę” saniami i zgodnie z tradycją obdarowywał dzieci prezentami.

Parafia Prawosławna w Narwi składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przybyli na nasze spotkanie choinkowe, a także sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia. Zapraszamy o obejrzenia fotorelacji.