CHRYSTUS SIĘ RODZI – SŁAWCIE GO!

Świąteczne nabożeństwo Bożonarodzeniowe w naszej parafii

ХРИСТОС РАЖДАЕТСЯ – СЛАВИТЕ!
CHRYSTUS SIĘ RODZI – SŁAWCIE GO!

Życzymy wszystkim błogosławieństwa od nowonarodzonego Pana, Boga i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa.

Troparion, ton 4:
Narodzenie Twoje, Chryste Boże nasz, zajaśniało światu światłością poznania, w niej bowiem służący gwiazdom przez gwiazdę zostali nauczeni kłaniać się Tobie, Słońcu Sprawiedliwości, i Ciebie poznawać, Wschód z wysoka, Panie, chwała Tobie.

Kontakion, ton 3:
Dzisiaj Dziewica powiła Pana istnienia i ziemia grotę ofiaruje Niedostępnemu. Aniołowie głoszą chwałę z pasterzami, a w ślad za gwiazdą kroczą magowie, dla nas bowiem urodziło się Dziecię Małe, Przedwieczny Bóg.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nabożeństw Wielkiego Powieczerza, Jutrzni Narodzenia Chrystusa oraz świątecznej Boskiej Liturgii w naszej parafii.