„Cicha noc, święta noc…” – koncert kolęd w Łosince

Koncert kolęd w Łosince

27 stycznia 2023 roku w Filii Bibliotecznej w Łosince odbył się piękny koncert kolęd pt. „Cicha noc, święta noc…”. Podczas tego niezwykłego wieczoru publiczności zaprezentowały się chóry i zespoły z naszej gminy jak również przybyli na tę uroczystość  goście.

Zebrani mogli wysłuchać kolęd w wykonaniu dziecięcej grupy kolędniczej z Łosinki, duetu „Słowiańska Nuta” z Kaniuk, zespołów „Ruczajok” z Białowieży i „Reczeńka” z Koźlik oraz chóru Harmoń z Łosinki. Przed publicznością wystąpił również chór „Chabry” z Parafii Prawosławnej w Narwi pod kierownictwem Ałły Kamieńskiej.

Organizatorem koncertu była Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi przy współpracy ze Stowarzyszeniem Chór Harmoń z Łosinki i Kołem Gospodyń Wiejskich w Narwi.