Remont kapliczki na starym cmentarzu w Narwi

Remont kapliczki na starym cmentarzu

Dobiega końca inwestycja remontu kapliczki na starym cmentarzu w Narwi, którą realizuje nasza parafia. W ramach prac remontowych wykonano nowe pokrycie dachowe z blachy, a całość wieńczy nowa złota kopuła. W zakresie prac jest również odrestaurowanie elewacji budynku, a także prace remontowe wewnątrz. Dookoła kapliczki została położona opaska granitowa, zaś przed wejściem wykonano chodnik oraz nowe schody. Odrestaurowano też stary krzyż znajdujący się przed kaplicą.

Dzięki pracy naszych parafian oraz pomocy firmy Pronar udało się również oczyścić teren wokół kaplicy z zarośli i krzewów. Nasza parafia składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w porządkowaniu terenu. Po zakończeniu wszystkich prac remontowych i porządkowych planowane jest uroczyste wyświęcenie kapliczki oraz akatyst ku czci Matki Bożej.